برای دیدن پاسخ ها روی هر سوال کلیک کنید

به مجموعه فایل های چاپی که به علت پایین آوردن هزینه ها به صورت مشترک داخل یک فرم چاپی بسته شده و نسبت به نوع رنگ فایل ها تفکیک نمی شوند ، فرم عمومی گفته می شود.

کلیه محصولاتی که در لیست فرم های عمومی وجود ندارند و محصولاتی که دارای خدمات خاص می باشند ( کاتالوگ، بروشور، کتاب و ...) و همچنین محصولاتی که هرچند ممکن است جز فرم های عمومی باشند اما به علت حساسیت چاپی بالا، استفاده از رنگ های خاص و یا دارای چاپ های ویژه هستند و قابلیت اجرای آنها در فرم های عمومی نیست ، جزو فرم های اختصاصی محسوب می شوند.

ابتدا لازم است وارد سایت مجتمع چاپ نقش الماس البرز شده و سپس با کلیک بر روی قسمت تماس با ما،تمامی اطلاعات تماسی ( ایمیل، شماره ثابت، داخلی و تلفن همراه ) را دریافت کرده.

جهت ثبت نام فرم های عمومی به صورت حضوری با در دست داشتن فایل نهایی ( طراحی شده طبق بروشور و قواعد کلی و راهنمای محصول مورد نظر ) به دفتر سفارشات مجتمع چاپ نقش الماس البرز مراجعه فرمایید و جهت ثبت غیر حضوری به سامانه فروش آنلاین مراجعه کرده، فایل نهایی خود را آپلود کنید و بعد از پرداخت از طریق درگاه بانک و دریافت شماره فاکتور سفارش شما ثبت شده و وارد پروسه تولید می شود.

جهت ثبت فرم های اختصاصی بصورت حضوری بایستی به دفتر مجتمع نقش الماس البرز و کارشناسان این فرم ها مراجعه کرده و سایر مراحل ثبت سفارش را انجام دهید. ثبت سفارش غیر حضوری فرم های اختصاصی نیز از طریق تلفن مستقیم و ایمیل مخصوص آن بخش قابل انجام است.

به فایلی که طبق راهنمای محصولات طراحی شده ، یعنی غیر از اصول کلی طراحی جهت چاپ، تمام اصول فنی مربوط به محصول مورد نظر مشتری ( سایزها، فواصل برش، ملزومات محصول از لحاظ تعداد فایل، در نظر گرفتتن خط تا و...) رعایت شده و به صورت عکس در اختیار مراجعه کننده (حضوری یا غیر حضوری ) می باشد را فایل آماده به چاپ می گوییم.

فایل آماده به چاپ بایستی به صورت عکس (Tif - Jpeg) تحویل مجموعه شود. در غیر اینصورت خرابی به عهده سفارش دهنده می باشد.
از مدل های رنگی غیر از CMYK و یا ترکیب های 16Bit استفاده نشود.
در صورت استفاده نتیجه چاپی با60% و یا بیشتر خطاهای رنگی مواجه خواهد شد.
کیفیت کلیه فایل های چاپی بایستی 300 DPI باشد، در صورت استفاده از کیفیت تصویر پایین تر کارهای چاپی شما با افت کیفیت مواجه خواهد شد.

شاید تا بحال کسی به این مسئله توجه نکرده باشد که محصولات چاپی (حتی یک کارت ویزیت) برای سفارش دهنده با مشخصات خاص ایشان (یعـنی فایل) تولید می شود در نتیجه محصول از قبل آماده نیست و بعد از طی کردن پروسه ای خاص برای تحویل آماده می شود. این پروسه زمان خاصی را طبق نوع محصول می طلبد و دانستن این زمان و چگونگی محاسبه آن برای سفارش دهنده مهم و حتی در مواردی حیاتی می باشد. برای درک روش محاسبه ابتدا بایستی دو نکته زیر را در نظر بگیرید:
نکته 1 - ساعت مقرر چیست؟ روز های شـنبه تا چهارشنبه ساعت 15 را ساعـت مقرر در نظر بگیرید.
نکته 2 - روز های تعطیل رسمی و غیر رسمی روز کاری محاسبه نمی شود. مثال زیر را به دقت مطالعه فرمائید:
فـرض کـنید: سفـارش شـما در روز چـهارشنبه ثبت شـده و طـبق تعــرفه (لیست قیمــت) زمـان تحــویل آن 2 روز کاری اسـت، در این مـیان ثـبت سـفارش شـما قـبل یا بعـد از ساعـت مقرر در زمـان تحـویل آن تاثـیر مستقـیم دارد. در ایـن مثـال به چـگونگـی محـاسبـه زمان تحـویـل کار بر حـسب روز و ساعـت ثبت سـفارش می پردازیم:

زمانیکه سفارش شما آماده تحویل شود پیامکی حاوی شماره فاکتور و جنس کالا برای شما ارسال می گردد. در صورتی که خواستید به صورت مکانیزه پیگیری آماده شدن سفارش خود را انجام دهید در قسمت (فاکتورهایی که در شیت قرار گرفته اند) سایت وضعیت هر فاکتور مشخص است و یا می توانید با شماره تماس 32262840-026 داخلی 4 تماس گرفته و شماره فاکتور خود را وارد کنید تا از مرحله سفارش خود با خبر شوید. در صورتی که سفارش آماده تحویل باشد ( برای مشتریان تهران ) بایستی به صورت حضوری به دفتر مجتمع مراجعه کرده و سفارش خود را تحویل بگیرید. در مورد مشتریان شهرستان به صورت مجزا توضیخ داده خواهد شد.

برای دریافت لیست تعرفه محصولات و خدمات 3 روش کلی در دست شما مشتریان عزیز می باشد :
روش اول: مراجعه حضوری به دفتر مجتمع و تهیه لیست قیمت از اپراتور مربوطه.
روش دوم : ابتدا وارد صفحه اصلی سایت مجتمع چاپ نقش الماس البرز شده و با کلیک روی گزینه (لیست قیمت عمومی) لیست قیمت مجتمع را دریافت کنید.
روش سوم : ابتدا وارد کانال تلگرام مجتمع شده کلمه لیست قیمت رو جستجو کنید و فایل لیست قیمت را دریافت کنید.

در صورتی که فاکتور شما در مرحله آماده تحویل قرار گرفت با شماره 32262840-026 داخلی 10 تماس بگیرید و مراحل را یکی پس از دیگری انجام دهید.

ساعت کاری مجتمع چاپ نقش الماس البرز از شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8:30 صبح الی 18 بعد از ظهر بوده و در روزهای پنجشنبه از ساعت 8:30 صبح الی 16 بعد از ظهر می باشد.

در فرم های عمومی خطاها و اشتباهات ناشی از خطای اپراتور و یا مشکلات دستگاه های چاپ اجتناب ناپذیر است. مجتمع چاپ نقش الماس البرز در راستای اطمینان مشتریان از چاپ مجدد این محصولات، سال ها پیش اقدام به گارانتی چاپ در فرم های عمومی نمود. از این رو با در دست داشتن محصولاتی که از نظر شما دچار خرابی است به مسئول گارانتی مجتمع چاپ نقش الماس البرز مراجعه کرده تا با در نظر گرفتن مواردی که شامل گارانتی می شود ، سفارش شما بررسی شده و اگر ایراد از سمت مجتمع باشد کار مجددا برای چاپ ارسال می شود.

در صورتی که هرگونه انتقاد و پیشنهادی در مورد نحوه کار مجتمع دارید می توانید با شماره تماس 09036325265 تماس حاصل کرده ومسئولین را در جریان قرار دهید.

برای یادگیری روش کار با سامانه فروش آنلاین دو روش موجود می باشد :
روش اول : مراجعه حضوری به دفتر مجتمع چاپ نقش الماس البرز و با مسئول مربوط صحبت کرده و راهنمای سفارش آنلاین را دریافت کنید
روش دوم : مراجعه به سایت مجتمع چاپ نقش الماس البرز بخش راهنما _ دانلود راهنمای سفارش آنلاین .

برای طراحی کلیه محصولات قالب دار تهیه فایل قالب محصول الزامی می باشد. برای تهیه این فایل ها به انتهای صفحه راهنما در سایت اصلی مجتمع چاپ نقش الماس البرز رفته و روی لینک ( دانلود قالب ها) کلیک کنید و این قالب ها را به صورت کامل دریافت کنید.

در راستای تکریم و احترام به اعتماد شما مشتریان محترم مجتمع چاپ نقش الماس البرز، برای آن دسته از مشتریانی که در طول یک ماه مبالغ زیر را از فرم های عمومی این مجتمع خرید نمایند تخفیف اعمال خواهیم کرد.تخفیف ها به صورت اتوماتیک پایان هر ماه وارد حساب شما می شود.
- به ازای یک میلیون تا دو میلیون تومان خرید 6% تخفیف
- به ازای دو میلیون تا سه میلیون تومان خرید 8% تخفیف
- به ازای سه میلیون تومان به بالا خرید10% تخفیف

هر محصولی با توجه به پروسه تولید خود زمانی مشخص زمان برده تا تمام مراحل تولید ار بگذراند. این زمان در لیست قیمت محصولات فرم های عمومی ذکر شده است. با پاسخگویی مسئولین با توجه به این زمان تحویل می باشد.

در صورتی که تراکنش ناموفقی داشتید، با در دست داشتن شماره تراکنش، مبلغ ، تاریخ و 4 رقم آخر کارت اعتباری خود، این اطلاعات را به شماره تلگرام مجتمع چاپ نقش الماس البرز (تلگرام پشتیبانی : 09036325265) ارسال کنید، مسئولین ما در اسرع وقت پیگیری لازم را انجام خواهند داد.

در صورتی که نمی خواهید از روش پرداخت الکترونیک استفاده کنید ، می توانید مبلغ مورد نظر را به شماره کارت 6037997196783048 بانک ملی به نام علیرضا جعفری واریز کرده و با تماس با واحد صندوق مجتمع (32262840-026 داخلی 6 ) اعتبار خود را شارژ کنید .

بدلیل حجم بالای سفارشات و سریع بسته شدن فرم ها امکان حذف سفارش ممکن نیست مگر در شرایط خاص که با تائیدیه مسئول مربوط امکان پذیر باشد در این صورت با داشتن رمز حذف با شماره 02632262840 داخلی 116 تماس گرفته و با ارائه شماره فاکتور و رمز حذف فاکتور ، فاکتور مورد نظر را حذف کنید.